ТЪРГОВСКИ ОРГАНИЗАТОР ПРОДАЖБИ

Месторабота: Червен бряг / Област Плевен

ИЗИСКВАНИЯ:

- Висше икономическо/техническо образование.
- Търговски умения.
- Предишен опит в продажбата на бавнооборотни стоки.
- Клиентски ориентиран подход и презентационни умения.
- Комуникативност и умения за работа в екип.
- Умение за планиране и организиране на работата.
- Желание за постигане на резултати.
- Готовност за работа в динамична обстановка и пътуване.
- Компютърна грамотност.

ОТГОВОРНОСТИ:

- Детайлно познава продуктовото портфолио на фирмата.
- Активно и компетентно консултира и промотира предимствата на търговска марка с цел повишаване на продажби в търговската мрежа.
- Следи за наличността, правилно излагане и позициониране на стоката в търговската мрежа.
- Следи за търсенето от клиентите.
- Осъществява директни продажби.
- Поддържа контакт по телефон с търговските обекти и клиенти.

ПРЕДЛАГАМЕ:

- Мотивиращо възнаграждение.
- Атрактивен пакет от социални придобивки.
- Отлични условия на работа.
- Работа в млад екип и динамична среда.
- Възможност за професионално и личностно развитие.

Ако това предложение представлява интерес за Вас, моля, изпратете CV с актуална снимка и мотивационно писмо.
Само кандидатите, одобрените по документи, ще бъдат поканени на интервю.

Данните на кандидатите са лични и ще бъдат защитени по смисъла на ЗЗЛД.